ΑΡΙΣΤΕΙΑ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΩΝ ν. ΚΙΛΚΙΣ

1ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ

Α’ ΤΑΞΗ

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,4

ΒΙΟΛΙΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19,2

ΑΠΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,1

ΔΑΜΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19,0

ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΚΩΒΟΥ 18,9

ΒΟΥΖΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΔΙΑΛΕΚΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18,8

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΚΟΣΜΑ 18,2

ΖΑΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19,4

ΚΑΤΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,6

ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18,6

ΖΑΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18,2

ΜΠΡΑΧΙΜΕΤΑΪ ΑΝΙΤΑ του ΜΟΥΧΑΡΕΜ 18,1

ΠΑΧΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΒΛΑΣΙΟΥ 19,6

ΠΙΣΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,3

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,9

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18,5

ΠΙΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ 18,2

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 18,1

ΣΑΦΑΡΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΕΤΑ του ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙ 19,6

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΑΡΙΟΥ 19,1

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18,7

ΣΤΑΝΙΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18,2

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 19,8

ΑΛΜΠΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΖΗ 19,7

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,7

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19,4

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19,3

ΖΩΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19,3

ΑΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,1

ΑΥΓΗΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ 19,0

ΒΟΥΖΙΝΑΣ ΦΟΙΒΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19,0

ΜΑΚΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19,0

ΝΙΚΑ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19,0

ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19,0

ΤΕΡΖΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,0

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 19,0

ΣΑΛΑΜΑΝΔΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,8

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 18,7

ΣΜΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18,6

ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18,5

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,5

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 18,4

ΣΑΚΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΑΝΤΡΕΑ 18,4

ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,3

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ 18,3

ΓΑΒΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18,2

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 18,2

ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 18,1

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΑΪΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΠΑΥΛΟΥ 19,5

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 18,8

ΗΛΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,8

ΑΧΜΕΤΑΪ ΡΕΤΖΙΝΑ του ΜΙΜΟΖ 18,7

ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19,8

ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19,7

ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 19,6

ΚΑΡΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ 18,9

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18,6

ΘΕΟΧΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΗΛΙΑ 18,5

ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 18,4

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18,3

ΜΑΤΣΚΟΥ ΝΙΚΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 19,3

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,3

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19,7

ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΒΒΑ 19,3

ΧΟΥΝΟΥΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19,2

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19,0

ΧΟΥΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 19,0

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,9

ΧΟΥΛΙΟΥΜΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ 18,9

ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,2

 

 

2ο ΓΕΛ ΚΙΛΚΙΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΑ ΠΡΟΟΔΟΥ

Α’ ΤΑΞΗ

ΑΣΗΜΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,9

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 19,9

ΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ- ΛΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,6

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,6

ΠΑΤΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19,6

ΜΠΟΥΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,5

ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19,4

ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΕΤΡΟΥ 19,4

ΜΑΚΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 19,4

ΚΟΤΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19,2

ΛΛΑΤΣΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΕΡΟΝ 19,2

ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΧΑΡΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 19,2

ΤΣΑΛΙΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,2

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 19

ΛΟΚΟΒΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 19

ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ19

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚ. 19

ΓΚΙΟΥΣΗ ΤΖΕΣΙΚΑ του ΑΛΤΙΝ 18,9

ΤΡΙΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18,9

ΧΟΤΖΑ ΜΕΓΚΙ του ΕΝΤΟΥΑΡΤ 18,9

ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 18,8

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18,8

ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18,8

ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18,8

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΗΛΙΑ 18,7

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18,6

ΣΑΤΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18,5

ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18,3

ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,1

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,8

ΚΑΡΓΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,7

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,7

ΤΑΞΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19,6

ΚΕΦΑ ΕΡΒΙΣΑ του ΜΙΣΙΡ 19,3

ΚΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19,3

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 18,7

ΝΙΚΟΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,6

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΑΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18,6

ΚΙΟΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΡΙΣΤΑΚ 18,5

ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΖΩΓΡΑΦΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18,5

ΤΥΜΠΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18,5

ΔΟΥΔΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 18,4

ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 18,4

ΒΙΤΣΙΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,3

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,3

ΑΜΑΞΟΠΟΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,1

ΟΦΡΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ 18,1

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΚΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 19,9

ΚΟΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19,8

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΟΛΓΑ Ιτου ΩΑΝΝΗ 19,7

ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ 19,7

ΜΕΛΙΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19,7

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΘΕΑΝΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19,5

ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 19,5

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,3

ΝΑΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,3

ΚΟΛΙΑΔΗΜΑ ΕΛΠΙΔΑ-ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19,2

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 19,1

ΧΡΥΣΟΥΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 19,1

ΖΙΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΡΟΣΟΥ 19

ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 19

ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΤΥΠΑ 19

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 18,9

ΜΠΙΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 18,9

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,9

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18,8

ΣΚΟΥΛΕΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,8

ΓΟΡΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,7

ΔΟΥΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18,6

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 18,6

ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,6

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18,5

ΑΜΑΞΟΠΟΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,4

ΔΡΕΠΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,4

ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 18,4

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 18,3

ΚΑΖΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,3

ΝΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 18,3

ΑΥΓΗΤΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,2

ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 18,2

ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18,1

 

ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΡΟΟΔΟΥ

Α’ ΤΑΞΗ

ΑΣΗΜΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,9

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 19,9

ΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ-ΛΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,6

ΜΠΟΥΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,5

ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19,4

ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΕΤΡΟΥ 19,4

ΜΑΚΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 19,4

ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΧΑΡΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 19,2

ΤΣΑΛΙΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,2

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,8

ΚΑΡΓΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,7

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,7

ΤΑΞΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19,6

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΚΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 19,9

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΘΕΑΝΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19,5

ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 19,5

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,3

ΧΡΥΣΟΥΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 19,1

 

 

ΓΕΛ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ

Α’ ΤΑΞΗ

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ του ΒΑΛΣΑΜΑ 19,7

ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΗΛΙΑ 19,5

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 19,5

ΤΣΑΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18,9

ΜΠΟΥΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,6

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,5

ΖΙΑΡΑΣ ΟΡΦΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,4

ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,8

ΤΣΙΑΤΣΑΡΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,5

ΚΑΜΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 18,4

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΠΑΡΑΔΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19,8

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19,3

ΚΑΛΟΝΙΚΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,2

ΒΟΥΡΤΗ ΘΕΑΝΩ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 18,9

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 18,9

ΡΟΠΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,8

ΣΙΩΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18,3

ΣΜΥΡΝΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18,3

 

 

ΓΕΛ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

Α’ ΤΑΞΗ

ΚΟΥΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19,3

ΓΚΙΓΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19,1

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ 18,9

ΤΣΙΑΓΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 18,6

ΤΕΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,5

ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 18,4

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ 18,2

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΤΣΙΑΓΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ 19,9

ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,8

ΣΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 19,8

ΠΕΤΣΑΝΟΥΚΗ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19,7

ΦΩΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18,9

ΣΑΡΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ 18,6

ΜΟΥΜΓΙΑΚΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΑΒΒΑ 18,1

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΛΙΑΠΠΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19,5

ΤΑΠΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19,4

ΓΚΙΓΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΩΜΑ 19,3

ΜΑΛΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,1

ΤΡΑΪΑΝΟΥ ΕΥΡΩΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19,1

ΓΩΓΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,7

ΔΗΜΤΣΗ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,7

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 18,6

ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 18,6

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18,5

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΗΛΙΑ 18,5

ΓΕΥΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ιτου ΩΑΝΝΗ 18,3

ΜΠΑΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 18,2

ΡΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18,2

ΑΪΔΑΡΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,1

ΤΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,1

 

 

ΓΕΛ ΕΥΡΩΠΟΥ

Α’ ΤΑΞΗ

ΜΠΟΥΡΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 19,5

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19,4

ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19,2

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18,7

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18,3

ΣΑΜΠΑΝΗ ΑΛΚΙΝΤΑ του ΠΕΛΛΟΥΜΠ 18,3

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΗ 19,8

ΧΑΤΖΗΑΡΑΠΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ 19,7

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΗ 19,6

ΤΟΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,4

ΠΑΝΤΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19,3

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 19,3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,2

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,8

ΤΣΙΡΙΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,1

 

 

ΓΕΛ ΚΑΜΠΑΝΗ

ΑΡΙΣΤΕΙΑ

Α’ ΤΑΞΗ

ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 19 7/10

ΞΑΝΔΙΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 1/10

ΤΑΟΥΣΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18 6/10

ΣΤΥΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18 5/10

ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 18 2/10

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΧΝΙΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 8/10

ΜΑΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 18 7/10

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 18 3/10

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΓΚΟΥΖΤΕΛΗ ΖΩΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 19 9/10

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ 19 9/10

ΠΟΡΤΟΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣ/ΝΟΥ 19 7/10

ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΘΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 6/10

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 18 9/10

ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 9/10

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 9/10

ΠΑΠΟΥΝΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 18 3/10

ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 18 2/10

 

ΒΡΑΒΕΙΑ

Α’ ΤΑΞΗ

ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 19 7/10

ΞΑΝΔΙΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 1/10

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΧΝΙΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 8/10

ΜΑΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 18 7/10

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΓΚΟΥΖΤΕΛΗ ΖΩΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 19 9/10

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ 19 9/10

 

 

ΓΕΛ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ

Α’ ΤΑΞΗ

ΤΣΙΚΟΥΝΔΟΥΡΑ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19,5

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,7

ΓΙΑΡΗΜΑΓΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18,2

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΦΟΥΤΣΙΤΖΗ ΣΩΦΡΟΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19,6

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,2

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΚΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 19,7

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19,6

ΤΣΟΠΟΖΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19,5

ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,4

ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 19,0

ΚΑΡΑΣΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 18,7

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18,5

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18,5

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ 18,1

 

 

ΓΕΛ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

Α’ ΤΑΞΗ

ΑΠΟΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20

ΓΚΟΥΝΤΕΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,6

ΓΚΙΩΣΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19,4

ΑΛΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19

ΚΟΣΚΟΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 18,8

ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,5

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ 18,5

ΓΚΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 18,3

ΙΓΓΙΛΙΣ ΒΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18,3

ΜΥΣΤΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19,6

ΜΠΟΥΡΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,5

ΠΑΡΔΑΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 19,1

ΜΗΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19

ΜΕΤΟΧΙΑΝΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18,3

ΣΥΚΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,8

ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,1

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18,8

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΔΑΜΑΚΟΥΔΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,9

ΙΜΠΡΑΙΜΟΒΑ ΑΤΣΕΡ του ΑΜΠΝΤΟΥΛ 19,8

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΟΣΜΑ 19,5

ΑΛΙΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,8

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 18,2

ΜΕΛΛΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 19,3

ΝΑΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19

ΜΠΑΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18,4

ΠΑΠΑ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 19,1

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΚΟΥΦΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18,8

ΓΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18,3

ΚΑΡΥΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 18,1

ΡΕΤΣΕΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ 19,4

ΣΙΩΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19

ΜΕΤΟΧΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 18,9

ΜΠΕΤΤΑΣ ΚΙΜΩΝ-ΧΡΗΣΤΟΣ Γτου ΕΩΡΓΙΟΥ 18,3

 

 

ΓΕΛ ΣΣ ΜΟΥΡΙΩΝ

Α’ ΤΑΞΗ

ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18,1

Β’ ΤΑΞΗ

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,1

Γ’ ΤΑΞΗ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19

ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΥΜΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,3

 

 

ΓΕΛ ΧΕΡΣΟΥ

 Α’ ΤΑΞΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18,9

ΤΣΙΚΑΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,9

ΚΑΠΑΚΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18,8

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,5

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΧΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 19,8

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,6

ΣΙΑΠΚΑΡΗ ΖΑΦΕΙΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ 19

ΚΙΤΜΕΡΙΔΗΣ-ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,6

ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 18,6

ΤΣΑΠΑΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 18,5

ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΥΜΕΩΝ 18,4

ΝΙΣΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΥΤΕΡ 18,2

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 18,1

 

 

ΓΕΝΙΚΟ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

Α’ ΤΑΞΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 18,3

ΤΖΟΥΝΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19,4

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΚΟΛΙΟΦΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18,6

ΤΣΟΛΑϊΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 18,3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 18,1

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΑΠΑΤΣΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 18,9

ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18,3

 

1ο ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ

Α’ ΤΑΞΗ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18,1

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19,9

ΚΑΡΑΪΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19,6

ΓΚΕΝΤΖΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19,2

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19

ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18,8

ΙΣΕΝΑΪ ΕΣΜΙΡΕΛΝΤΑ του ΑΓΚΙΜ 18,6

ΛΟΥΚΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ του ΦΡΕΝΤΙΝΑΝΤ 18,1

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,6

ΓΙΑΛΕΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18,5

ΚΕΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18,4

 

 

2ο ΕΠΑΛ ΚΙΛΚΙΣ

Α’ ΤΑΞΗ

ΣΠΑΤΑΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΤΟΥΜΙΤΡΟΥ 18,8

 

ΤΜΗΜΑ Β’ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ 19,3

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18,4

 

ΤΜΗΜΑ Β’ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ

ΚΑΡΑΪΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19,7

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19

 

ΤΜΗΜΑ Β’ ΔΟΜΙΚΩΝ

ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19,3

 

ΤΜΗΜΑ Β’ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19,8

ΤΟΥΤΟΥΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,2

 

 

ΕΠΑΛ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΡΑΒΕΙΑ

Α’ ΤΑΞΗ

ΚΑΤΡΑΜΑΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17,3

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΒΑΓΙΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18,6

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΜΠΟΜΠΟΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18,5

 

ΑΡΙΣΤΕΙΑ

Β’ ΤΑΞΗ

ΒΑΓΙΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18,6

ΜΠΑΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18,4

ΠΑΠΑΡΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 18,1

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΜΠΟΜΠΟΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18,5

 

 

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

Α’ ΤΑΞΗ

ΜΠΕΚΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 20

ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 19 13/14

ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 13/15

ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19 12/15

ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 12/15

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΕΝΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19 11/15

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19 10/15

ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 19 10/15

ΤΣΕΡΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 19 9/15

ΝΤΕΝΤΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 8/15

ΤΣΙΒΙΝΤΖΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 19 8/15

ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 6/15

ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 19 6/15

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 19 6/15

ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 6/15

ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 5/15

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΜΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19 5/15

ΧΩΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ 19 5/15

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 4/15

ΣΤΑΝΙΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19 4/15

ΦΑΡΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19 4/15

ΘΕΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 3/15

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 2/15

ΔΑΜΑΛΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 1/15

ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ 19 1/15

ΑΥΓΕΡΙΝΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 19

ΛΥΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19

ΜΑΡΙΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19

ΡΩΣΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 14/15

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18 14/15

ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18 13/15

ΜΑΤΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 18 13/15

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18 12/15

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18 12/15

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18 12/15

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 18 11/15

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ-ΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 18 11/15

ΜΑΡΟΥΛΑΣΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ 18 11/15

ΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 11/15

ΚΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 18 9/15

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΟΜΝΑ Ατου ΓΗΣΙΛΑΟΥ 18 8/15

ΜΠΟΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18 8/15

ΡΩΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18 8/15

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΚΟΛΙΟΥΣΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 19 12/16

ΚΥΖΙΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19 12/16

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 12/16

ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 12/16

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 12/16

ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ 19 12/16

ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΑ του ΗΛΙΑ 19 11/16

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 19 9/16

ΧΡΟΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 19 9/16

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 19 8/16

ΜΗΤΤΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19 8/16

ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 8/16

ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19 4/16

ΚΑΡΥΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19 4/16

ΛΑΣΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19 4/16

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 3/16

ΜΑΥΡΟΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 1/16

ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18 13/16

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18 11/16

ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 18 10/16

ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Ιτου ΩΑΝΝΗ 18 10/16

ΔΕΜΙΛΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΪ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 10/16

ΚΩΤΣΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18 10/16

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18 10/16

ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 18 9/16

ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18 8/16

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20

ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 20

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 19 13/15

ΣΙΓΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 12/14

ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 12/14

ΚΕΜΕΝΤΣΕΤΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19 12/15

ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΣΤΕΛΙΟΥ 19 12/15

ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 10/15

ΠΕΤΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 9/14

ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 9/15

ΝΤΕΝΤΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 8/14

ΤΣΙΝΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 19 8/14

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 8/15

ΚΩΦΙΔΟΥ ΑΓΝΗ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 6/14

ΔΡΕΠΑΝΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19 6/15

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 19 6/15

ΦΟΥΡΑ ΞΑΝΘΗ του ΠΕΤΡΟΥ 19 3/14

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ 19 3/14

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 3/15

ΠΙΣΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 3/15

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 2/14

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19 2/15

ΚΥΠΡΙΤΗ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΘΩΜΑ 19 2/15

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του του ΙΩΑΝΝΗ 19 2/15

ΓΡΕΔΗ ΜΑΡΙΑ του του ΙΟΡΔΑΝΗ 19

ΠΑΤΡΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΟΝΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18 14/15

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 18 13/14

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18 11/15

ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18 11/15

ΡΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 10/14

ΑΪΔΑΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18 9/15

ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΩΤΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18 9/15

ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18 8/15

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 18 8/15

 

 

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

Α’ ΤΑΞΗ

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 20

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 20

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 11/15

ΜΠΙΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 11/15

ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 10/15

ΚΑΤΣΑΒΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 8/15

ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 8/15

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΟΛΓΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 8/15

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΩΡΑΙΟΖΗΛΗ του ΗΛΙΑ 19 7/15

ΣΤΑΥΡΑΚΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 4/15

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 19 2/15

ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 19 2/15

ΤΣΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 2/15

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 1/15

ΣΙΡΗΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 1/15

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 19

ΠΟΡΦΥΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΟΡΦΥΡΙΟΥ 19

ΤΣΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΒΛΑΣΙΟΥ 18 13/15

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18 12/15

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΤΥΠΑ 18 12/15

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΟΣΜΑ 18 11/15

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 11/15

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18 10/15

ΚΟΡΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 10/15

ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΜΗΝΑ 18 9/14

ΚΑΝΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 18 9/15

ΤΣΙΡΩΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18 9/15

ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 8/15

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΚΑΝΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 20

ΤΣΑΚΑΛΩΖΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 20

ΓΕΚΟΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 14/16

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 19 14/16

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 13/16

ΠΑΝΟΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 19 12/16

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΑΝΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ 19 12/16

ΑΥΓΗΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 9/16

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19 8/16

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 19 7/16

ΒΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 6/16

ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19 5/16

ΖΗΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 19 4/16

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 4/16

ΛΟΓΓΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 19 3/16

ΛΕΦΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 1/16

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 19

ΗΛΙΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18 15/16

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18 15/16

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18 9/16

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΚΕΡΑΜΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 20

ΚΑΝΤΑΡΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 19 14/15

ΚΑΤΣΑΒΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 14/15

ΠΑΠΑΔΑΜΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 19 14/15

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ 19 14/15

ΤΖΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ 19 14/15

ΜΠΙΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 11/15

ΚΕΤΙΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19 8/15

ΝΑΣΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 8/15

ΣΦΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 19 7/15

ΜΕΛΙΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΚΩΝ/ΙΝΟΥ 19 6/15

ΣΙΡΗΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 5/15

ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 4/15

ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 3/15

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΘΩΜΑΥ 19 3/15

ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 2/15

ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19 2/15

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΟΣΜΑ 19 1/15

ΔΟΥΔΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 19 1/15

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19 1/15

ΝΟΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 14/15

ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 18 14/15

ΤΣΑΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 12/15

ΤΑΞΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18 10/15

ΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 18 10/15

ΓΚΟΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18 8/15

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 8/15

ΤΣΑΡΣΗΤΑΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18 8/15

 

 

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

 

Α’ ΤΑΞΗ

ΤΜΗΜΑ Α1

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 19 2/15

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 1/15

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΣΜΑΡΩ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 18 12/15

ΑΛΟΥΣΙ ΣΤΕΛΛΑ του ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 18 10/15

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18 8/15

 ΤΜΗΜΑ Α2

ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 20

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 20

ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΡΙΖΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 19 14/15

ΚΑΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 12/15

ΚΑΛΠΟΥΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 11/15

ΚΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ 19 9/15

ΚΑΡΑΚΕΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ 18 13/15

ΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18 8/15

 ΤΜΗΜΑ Α3

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 20

ΜΠΑΚΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19 11/15

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 19 9/15

ΜΠΟΥΡΟΥΤΖΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18 8/15

 ΤΜΗΜΑ Α4

ΧΟΥΡΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΙΣΑΑΚ 20

ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19 13/15

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 19 9/15

ΤΟΤΣΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 19 3/15

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 2/15

ΣΦΕΤΚΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 2/15

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 19

ΤΑΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΑΒΒΑ 18 13/15

 

 Β’ ΤΑΞΗ

ΤΜΗΜΑ Β1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Δτου ΗΜΗΤΡΙΟΥ 20

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 19 13/16

ΔΑΛΑΚΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 3/16

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18 13/16

ΒΛΑΧΟΝΑΣΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18 9/16

 ΤΜΗΜΑ Β2

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 20

ΚΑΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19 12/16

ΚΟΥΡΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 12/16

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 10/16

ΚΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 9/16

 ΤΜΗΜΑ Β3

ΣΑΛΤΣΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 14/16

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 9/16

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΗΛΙΑ 19 8/16

ΝΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18 13/16

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΗΤΡΟΦΑΝΗ 18 11/16

 ΤΜΗΜΑ Β4

ΧΟΥΝΟΥΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 15/16

ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19 14/16

ΧΑΝΟΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 8/16

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 19 2/16

ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18 14/16

ΣΠΥΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ 18 14/16

 

Γ’ ΤΑΞΗ

 ΤΜΗΜΑ Γ1

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 20

ΖΗΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΜΑΛ του ΑΝΔΡΕΑ 20

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 19 14/15

ΖΩΓΚΑ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 11/15

ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΣΜΑΡΩ του ΜΙΛΤΙΑΔΗΥ 19 7/15

ΔΟΥΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 5/15

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 19 4/15

ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 19 3/15

ΑΛΜΠΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΖΗ 19 2/15

ΕΜΠΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΟΜΗΡΟΥ 19 2/15

ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 19 1/15

ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 19

ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18 12/15

ΤΜΗΜΑ Γ2

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 14/15

ΚΑΡΑΪΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 11/15

ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 19 8/15

ΚΟΥΡΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ 19 6/15

ΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ 19 4/15

ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΕΡΜΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 4/15

ΚΟΤΣΑΠΟΥΪΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 19

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 12/15

ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΘΙΜΟΥ 18 9/15

ΤΜΗΜΑ Γ3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19 5/15

ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 4/15

ΤΜΗΜΑ Γ4

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 20

ΣΤΑΝΗΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 13/15

ΣΥΓΓΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ 19 2/15

ΤΡΙΓΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 19 2/15

ΤΕΒΡΕΝΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18 9/15

ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18 9/15

 

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ

Α’ ΤΑΞΗ

ΕΛΜΑΚΛΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 20

ΝΤΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 20

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 12/15

ΠΑΛΑΜΟΥΡΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19 7/15

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ 19 4/15

ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 2/15

ΚΙΑΒΟΥΡΙΔΟΥ ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ 19 1/15

ΟΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ 19 1/15

ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 18 14/15

ΤΣΟΡΛΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18 13/15

ΠΑΠΑΣΤΑΪΚΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18 9/15

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΕΛΜΑΚΛΗ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 20

ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 13/16

ΚΑΛΙΟΝΤΖΙΔΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 13/16

ΚΑΡΥΔΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 19 13/16

ΜΩΥΣΙΔOY ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 13/16

ΜΥΣΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 12/16

ΚΕΦΑΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19 10/16

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 18 13/16

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18 10/16

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 11/15

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19 6/15

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 19 5/15

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 19 2/15

ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΟΥ ΩΡΑΙΟΖΗΛΗ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 18 11/15

 

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΠΤΙΣΤΗ

Α’ ΤΑΞΗ

ΚΙΟΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΡΙΣΤΑΚ 19 11/15

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19 11/15

ΚΕΦΑ ΑΝΝΑ του ΜΙΣΙΡ 19 8/15

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΞΑΝΘΙΠΗ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ 19 13/16

ΚΑΠΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 10/16

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 10/15

ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19 8/15

 

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

Α’ ΤΑΞΗ

ΣΑΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20

ΣΟΥΠΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 20

ΣΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 14/15

ΣΙΩΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 19 12/15

ΔΡΑΣΛΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 9/15

ΜΑΡΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 9/15

ΙΤΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 8/15

ΜΑΡΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 8/15

ΜΠΑΡΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 7/15

ΜΑΝΔΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 19 4/15

ΔΟΪΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡHΣΤΟΥ 19 2/15

ΕΡΕΛΙΑΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 2/15

ΤΕΡΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 18 13/15

ΚΙΟΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18 10/15

ΤΖΩΓΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18 10/15

ΣΑΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18 8/15

 

Β’ ΤΑΞΗ

Πένκη Βασιλική του Νικολάου 20

Σταθεροπούλου Ιωάννα του Χρήστου 19 13/16

Σταθεροπούλου Στυλιανή του Χρήστου 19 12/16

Γέγα Μαρία του Γεωργίου 19 8/16

Καλαϊτζίδου Μαργαρίτα του Σωκράτη 19 8/16

Τζογάνη Σοφία του Γεωργίου 19 4/16

Μουμτζή Κωνσταντίνα του Βασιλείου 18 9/16

Πέτκος Σωκράτης του Νικολάου 18 10/16

 

Γ’ ΤΑΞΗ

Καρατζιά Μαρία του Γεωργίου 20

Παπαχρήστου Γεώργιος-Παναγιώτης του Δημητρίου 19 10/15

Τουλούπης Ευάγγελος του Κύρου 19 7/15

Πασιαλιώκης Βασίλειος του Ιωάννη 19 5/15

Πετρογέγα Δέσποινα του Θεόδωρου 19 4/15

Σένος Αθανάσιος του Ευαγγέλου 19 4/15

Τσιάκαλος Αθανάσιος-Θεοφάνης του Δημητρίου 19

Πετσανούκης Κωνσταντίνος του Χρήστου 18 14/15

Χατζημλάδη Ελένη του Χρήστου 18 14/15

Χέλη Αναστασία του Κωνσταντίνου 18 10/15

Τσιγκά Βασιλική του Γεωργίου 18 9/15

 

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

Β’ ΤΑΞΗ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 19,7

ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19,5

ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 19,7

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΖΟΓΚΟΥ ΑΝΙΚΕΝΤΑ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 18,7

ΠΑΡΠΟΥΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 19,5

 

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΡΩΠΟΥ

Α’ ΤΑΞΗ Α1 ΤΜΗΜΑ

ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20

ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 12/14

ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 19 12/14

ΜΟΛΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 19 4/14

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 19 3/14

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 19 3/14

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗ 18 12/14

Α’ ΤΑΞΗ Α2 ΤΜΗΜΑ

ΠΕΛΤΕΚΙΑΔΗΣ ΔΟΞΑΚΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 20

ΠΕΝΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 20

ΠΑΛΑΙΣΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ 19 13/14

ΤΟΝΤΟΚΤΩΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΥ 19 10/14

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 3/14

ΤΣΕΛΜΕΤΑ ΓΙΟΝΑΝΤΟ του ΦΛΟΡΙΑΝ 18 10/14

ΤΟΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΩΜΑ 18 7/14

 

Β’ ΤΑΞΗ Β1 ΤΜΗΜΑ

ΔΑΪΛΑΝΗ ΑΛΚΜΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 11/15

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 11/15

Β’ ΤΑΞΗ Β2 ΤΜΗΜΑ

ΤΟΝΤΟΚΤΩΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΑΡΙΟΥ 19 10/15

ΧΑΤΖΗΑΡΑΠΗ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ 19

ΣΤΕΡΓΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΚΩΝ/ΙΝΟΥ 18 11/15

ΠΑΠΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ 18 10/15

ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 18 8/15

 

Γ’ ΤΑΞΗ Γ1 ΤΜΗΜΑ

ΓΙΤΣΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20

ΚΑΔΙΓΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20

ΚΟΥΡΟΥΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 11/14

ΓΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 9/14

ΚΡΥΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΣ 19 7/14

Γ’ ΤΑΞΗ Γ2 ΤΜΗΜΑ

ΠΕΝΤΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 19 13/14

ΤΑΤΑΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 11/14

ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 11/14

ΠΕΝΤΕΡΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 19 6/14

ΤΑΤΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 6/14

ΠΑΛΑΙΣΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ 19 4/14

ΝΙΚΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 19 1/14

ΠΑΣΑΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18 9/14

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΟΦΟΚΛΗ 18 9/14

 

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΑΝΗ

Α’ ΤΑΞΗ

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19 10/15

ΓΙΟΥΡΑ ΤΖΟΑΝΑ του ΑΡΤΟΥΡ 19 8/15

ΔΑΓΚΛΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18 14/15

ΖΑΛΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 19 5/15

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 18 8/15

ΛΑΓΚΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19 6/15

ΜΑΖΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΗ 19 5/15

ΜΠΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18 8/15

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 11/15

ΤΡΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19 9/15

ΧΑΡΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 19 3/15

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΡΟΣΟΥ 19 15/16

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ 19 15/16

ΛΑΓΚΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 19 12/16

ΜΟΑΒΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 12/16

ΜΠΑΛΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 18 9/15

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΧΑΡΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ 18 14/16

ΤΟΝΤΙΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ 18 15/16

ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ 19 6/16

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΓΚΟΥΤΖΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 18 13/15

ΚΑΠΑΤΣΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 14/15

ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 19 8/15

ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 8/15

ΦΑΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΣΟΚΟΛ 19 13/15

ΧΑΛΒΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 19 5/15

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ 19 7/15

ΧΩΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 19 3/15

 

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Β’ ΤΑΞΗ

ΦΡΟΝΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ 20

ΜΙΧΑΗΛ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19 7/16

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ-ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 4/16

ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΩΜΑ 19 3/16

ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18 14/16

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΚΙΟΥΡΤΣΊΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΡΑΚΛΗ 20

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 7/15

ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18 13/15

 

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

Α’ ΤΑΞΗ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19 14/15

ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 13/15

ΚΟΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 11/15

ΤΟΓΚΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ 19 11/15

ΤΣΙΛΙΚΟΥΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19 11/15

ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 10/15

ΤΖΙΤΖΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΗΛΙΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ 19 8/15

ΤΣΙΛΙΚΟΥΔΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 8/15

ΚΙΟΥΡΗ-ΚΥΠΑΡΙΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 19 6/15

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ 19 6/15

ΜΗΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 3/15

ΤΖΕΡΝΙΚΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19

ΚΑΡΒΟΥΝΗ-ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΣΥ 18 11/15

ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 18 11/15

ΠΑΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18 11/15

ΧΟΤΖΑ ΑΝΙΣΑ του ΦΑΤΟΣ 18 11/15

ΜΠΑΒΕΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18 10/15

ΔΟΥΤΣΙΡΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 18 9/15

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΔΕΜΠΟΥΔΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 14/16

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 19 14/16

ΚΑΡΡΑ ΠΕΤΡΙΝΑ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ 19 14/16

ΔΟΥΜΠΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 13/16

ΜΠΡΟΥΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 12/16

ΙΣΠΙΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 19 10/16

ΜΠΑΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 10/16

ΤΣΕΡΝΙΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 19 10/16

ΠΑΡΔΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 19 9/16

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19 9/16

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 8/16

ΤΣΙΛΙΚΟΥΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 8/16

ΑΠΑΡΑΜΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 6/16

ΚΟΣΚΟΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Ττου ΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 19 6/16

ΠΑΠΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 5/16

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ 19 3/16

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19 2/16

ΣΤΥΦΟΥΔΗ ΙΣΙΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 2/16του

ΓΚΙΩΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19 1/16

ΓΚΟΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 19

ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19

ΣΜΥΡΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19

ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19

ΘΕΟΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18 14/15

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18 14/16

ΖΩΙΤΣΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18 13/16

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18 12/16

ΚΟΥΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΜΑΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 18 11/16

ΚΟΥΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΕΑΥ 18 11/16

ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΣΥΛΒΙΟΥ 18 10/16

ΜΠΑΛΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18 9/16

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 20

ΓΚΑΝΤΣΙΝΙΚΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 13/15

ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 19 13/15

ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 19 13/15

ΔΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 9/15

ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΡΑΚΛΗ 19 9/15

ΤΣΕΡΝΙΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 19 8/15

ΤΣΙΜΠΛΙΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19 7/15

ΓΚΑΝΤΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 6/15

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 19 4/15

ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19 3/13

 

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΣ ΜΟΥΡΙΩΝ

Α’ ΤΑΞΗ

ΔΑΝΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 19 12/14

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ του ΛΑΖΑΡΟΥ 18 10/15

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΣΑΜΩ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 18 8/14

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ 19 13/14

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 18 7/14

 

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΕΡΣΟΥ

Α’ ΤΑΞΗ

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΣ 20

ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19 14/15

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 14/15

ΜΠΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19 5/15

ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18 10/15

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19 8/16

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 19 2/16

ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 9/16

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΜΑΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19 11/15

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19 11/15

ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19 3/15

ΝΤΟΜΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 18 10/15

 

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ

Α’ ΤΑΞΗ

ΤΣΑΜΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 19,9

ΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,8

ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΕΣΤΗ 19,7

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,5

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 19,3

 

Β’ ΤΑΞΗ

ΤΣΑΜΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20

ΚΕΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 19,9

ΤΣΟΜΕΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΑΘΟΝΙΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19,9

ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19,4

ΚΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,1

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 18,5

 

Γ’ ΤΑΞΗ

ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ 20

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΛΟΥΚΑ 19,9

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,9

ΓΕΡΑΪΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19,5

ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ-ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19,1

ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 19

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18,8

 

 

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ

Β’ ΤΑΞΗ

Αλεξανδράκη Γεωργία του Παντελή 18 15/16

Σταυράκη Παρθένα του Μιλτιάδη 18 13/16

 

Γ’ ΤΑΞΗ

Μαλγαρίδης Βασίλειος του Χαράλαμπου 19 13/15

Νικολαϊδου Δόμνα του Νικολάου 19 11/15

Τσαλικίδης Βασίλειος του Δημητρίου 19 4/15

 

 

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

Β’ ΤΑΞΗ

Κυριαζίδου Δημητρούλα του Κωνσταντίνου 20

 

Γ’ ΤΑΞΗ

Αμανατίδου Σοφία του Ιωάννη 19 5/12

We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree